Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Komunikat dotyczący pracy Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Olecku

Szanowni Państwo,
w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów PIW w Olecku i jej pracowników, prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.

Zmiany dotyczą przede wszystkim przyjęć interesantów w jednostce organizacyjnej PIW w Olecku, tzn.:

  • ograniczona zostaje możliwość osobistego załatwiania spraw w PIW w Olecku - w miarę możliwości jednostka pracuje bez kontaktu z interesantami;
  • kontakt z PIW w Olecku – wyłącznie telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty elektronicznej);
  • w sytuacji braku możliwości skorzystania z powyższych rozwiązań, załatwiane będą wyłącznie sprawy pilne i nie cierpiące zwłoki.

W  sprawach pilnych proszę dzwonić dzwonkiem w celu skontaktowania się z pracownikiem Powiatowego Inspektoratu w Olecku.

KANAŁY KOMUNIKACJI:
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat tel. - 87 520-21-48
Zespół ds. pasz i utylizacji oraz bezpieczeństwa żywności - 666-827-552
Zespół ds. identyfikacji i rejestracji zwierząt - 696-429-053
Zespół ds. ochrony zdrowia zwierząt oraz zwalczania chorób zakaźnych – 726-429-056, 696-429-054
Księgowość - 696-429-055
Powiatowy Lekarz Weterynarii - 696-429-052

Wszystkie podjęte działania mają charakter prewencyjny. W celu zapobiegania rozpowszechniania się wirusa zachęcamy Państwa do ograniczenia wizyt w urzędach do niezbędnego minimum, a w razie konieczności załatwiania spraw pilnych przy użycia powyższych kanałów komunikacji.